Česká organizace scénografů, divadelních architektů a techniků

Pražské Quadriennale Vás zve na SCENOgrafickou párty

Pražské Quadriennale pořádá SCENOgrafickou Vánoční párty, na které společně s přáteli české divadelní scény oslaví vše, co se za poslední rok vytvořilo na poli české scénografie, scénického, kostýmního, světelného a zvukového designu i dalších součástí divadelního designu.

KDY: čtvrtek 6.12.2012, prezentace začnou od 19:00
KDE: kavárna Nová syntéza ve Veletržním paláci

Zveme tímto všechny scénografy, aby se přihlásili s krátkou prezentací svých prací, které za rok 2012 vytvořili a chtějí se o ně podělit s ostatními. Prezentace mají být ve formátu PowerPoint a mají obsahovat přibližně 20 obrázku/slidů v maximální délce 7 minut pro celou prezentaci.

V rámci prezentace se například představí tvůrci a teoretici, kteří se zúčastnili projektu PQ Spacelab 2012 – Martin Bernátek, Ivana Kanhäuserová, Daniela Klimešová, Iva Najďonovová, Barbora Příhodová, Lucia Škandíková, Kristýna Taübelová a Barbora Zelníčková.

Máte-li zájem se SCENOgrafické párty aktivně zúčastnit, přihlaste se na e-mailovou adresu alice.dolezelova@pq.cz, a to nejpozději do 29.11.2012. O konečném výběru prezentací Vás budeme informovat do 3.12.2012.

V případě, že nemáte zájem prezentovat, ale jste zvědaví na to, co se za poslední rok na divadelní a scénografické scéně v Česku událo, jste vřele vítáni – večírek bude veřejnosti volně přístupný.

Těšíme se na Vás!

Tým Pražského Quadriennale

Pražské Quadriennale pořádá Ministerstvo kultury ČR a realizuje Institut umění – Divadelní ústav.