Česká organizace scénografů, divadelních architektů a techniků

Výzva – Přihlaste se na Akademii Institutu umění 2018!- Uzávěrka je 22. dubna 2018!

možnost zúčastnit se vzdělávacího programu pro kulturní manažery,
který je zaměřen na rozvoj klíčových dovedností pro řízení kulturních organizací pod vedením špičkových lektorů. Témata letošního ročníku jsou kreativní myšlení, strategické myšlení, strategie

IDU otevírá další ročník vzdělávacího programu Akademie Institutu umění pro kulturní manažery, který je zaměřen na rozvoj klíčových dovedností pro řízení kulturních organizací. Tématy letošního ročníku jsou kreativní myšlení, strategické myšlení, strategie budování značky, leadership a fundraising. Program se koná od května do listopadu 2018 v Praze.

Kurz se skládá z pěti přednášek, pěti workshopů a společného závěrečného setkání. Zatímco přednášky budou otevřeny širší veřejnosti, během workshopů budeme pracovat v malých skupinách s maximální kapacitou dvanácti osob. Účastníci mohou kontinuálně pracovat na řešení konkrétních cílů svých organizací podle úkolů, které si předem stanoví. Každá organizace nominuje dva účastníky: hlavního manažera a specialistu či kolegu pro dané téma. Hlavní manažer se zavazuje k účasti na všech akcích programu.

Celý program Akademie Institutu umění a veškeré podrobné informace si můžete stáhnout zde.

Více informací najdete na stránkách projektu nebo výzvy.